Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 08:52

Запис на прийом

Прийом у Генконсульстві здійснюється за попереднім записом, здійсненим через форму онлайн-реєстрації (див. нижче). 

З 1-го липня 2016 року особи, які не здійснили попередню онлайн-реєстрацію у згаданому порядку, можуть бути прийняті лише у межах годин прийому, але в режимі очікування, за наявності такої можливості . Відтак, наполегливо рекомендуємо користуватися попередньою реєстрацією.

УВАГА: Система онлайн-запису створена для безпосередньої взаємодії між заявником та Генеральним консульством. Використання системи  посередниками чи юридичними особами заборонено! Просимо негайно повідомляти про факти пропозицій третіх осіб щодо надання послуг з онлайн-запису на прийом до Генконсульства на електронну адресу gc_def@mfa.gov.ua. Діяльність таких посередників буде переслідуватися за Законом. Про отримання неправомірної вигоди будуть поінформовані також правоохоронні та податкові органи ФРН.


УВАГА! 

У зв'язку з запровадженням нової системи запису на прийом, у якій було враховано досвід експлуатації сьогоднішньої системи резервування, а також усунуті недоліки та підвищена зручність користування, привертаємо увагу до наступного.


З 1-го травня 2018 року запис на прийом буде здійснюватися лише через нову систему на основі MS Bookings. Вже зараз можна записатися на вільний час у травні 2018 року і пізніше (проте перспектива запису, як і раніше, не перевищує 90 днів від поточної дати та щодня продовжується).
Для бронювання зустрічі у Генконсульстві до 30 квітня 2018 року слід користуватися попередньою системою

УМОВИ ТА ПОЛОЖЕННЯ
При записі на прийом до Генконсульства слід дотримуватись наступних правил:

1. При записі на прийом у формі вказуються дані тієї особи, яка отримуватиме консульську послугу

- повнолітня особа (18 років),
- у випадку оформлення консульських дій щодо дітей, вказуються реквізити одного з батьків/законного представника;
- у випадку оформлення паспорта для виїзду за кордон вказуються дані особи, на чиє ім'я буде оформлено паспорт (якщо особа досягла 16-річного віку, для молодших дітей - під час реєстрації вказуються дані батьків).

2. Якщо на прийом приходять члени однієї родини, які при цьому також хочуть отримати консульські послуги, слід створити окрему реєстрацію для кожного з членів родини відповідно до п. 1.

3. Якщо Ви звертаєтесь до Генконсульства за отриманям кількох консульских послуг, слід зробити реєстацію для кожної послуги (наприклад: оформлення 2-х консульських дій - ПМП та реєстрації набуття дитиною громадянства України за народженням - вимагають попередньої реєстрації до 1-го (ПМП) та до 3-го (набуття громадянства) вікон. Звичайно, слід обрати час, який не накладається на Ваш запис у іншому вікні).

Якщо серед переліку консульських послуг немає питання, з якого Ви плануєте звернутися (наприклад: реєстрація шлюбу), слід попередньо звернутися на електронну адресу Генконсульства gc_def@mfa.gov.ua щодо вирішення  питання про можливість онлайн-реєстрації.

4. Не допускається реєстрація однієї і тієї ж особи з одного і того ж питання на різні дати. Така реєстрація буде видалена адміністратором без можливості поновлення.

5. Генконсульство залишає за собою право скасувати/пересунути реєстрацію на інший час, повідомивши про це заявника за залишеними під час реєстрації реквізитами (автоматичне повідомлення на електронну пошту). У цьому зв'язку просимо час від часу (у тому числі безпосередньо у обраний для прийому день)  перевіряти Вашу електронну поштову скриньку, оскільки до неї може бути надіслана важлива інформація щодо непередбачуваної відміни бронювання або його перенесення на інший час.

6. Якщо Ви помилково забронювали час або виникли непередбачувані обставини, які не дозволять Вам з'явитися на прийом у обраний час, слід якомога раніше  самостійно відкоригувати або  видалити зроблену реєстрацію, скориставшись посиланням, яке свого часу було надіслано на Вашу електронну адресу на підтвердження успішної реєстрації. Будь ласка, будьте уважними до інших відвідувачів, які могли б використати більше непотрібний Вам час у Генконсульстві для вирішення своїх нагальних питань.

7. Без попереднього запису та у позаприйомні години можуть звертатися особи, які потрапили у скрутне становище чи потребують термінової допомоги (наприклад, у разі нещасних випадків чи за оформленням посвідчення особи на повернення в Україну).

Для запису вже зараз можна обрати будь-який вільний день в межах поточного та наступного місяця (з питання обміну або оформлення паспорта - поточного та наступних двох місяців).
Наприклад, у липні можна записатися на липень та серпень (з паспортних питань - на серпень та вересень). А з першого серпня стане доступна реєстрація на вересень (з паспортних питань - на жовтень), з першого вересня - на жовтень (з паспортних питань - на листопад) і так далі.

8. Для запису на прийом слід виконати кілька простих кроків у наведеній порядковості (дивіться на презентації нижче):

 • обрати консульську дію, яку Ви плануєте отримати у Генконсульстві (вікно для вчинення дії визначиться автоматично),
 • перейти за посиланням у описі до консульської дії та переконатися, що у Вас наявні всі необхідні документи та виконані інші передумови для цієї консульської дії,
 • за потреби - роздрукувати та заповнити необхідні формуляри (інформація про це наводиться у посиланнях в кожному описі консульської дії),
 • визначити зручну для Вас дату та час,
 • коректно заповнити у онлайн-формі особові дані, адресу, телефон та електронну пошту,
 • на завершельному етапі перевірити заповнені дані, ввести згенерований системою захисний код "CAPTCHA" та натиснути "Підтверджено" (Увага: введення захисного коду може не спрацьовувати у деяких версіях браузера Internet Explorer. Радимо використовувати для процесу реєстрації Google Chrome, Firefox або Opera),
 • роздрукувати підтвердження, яке надійшло на електронну пошту, вказану при реєстрації
 • увага, на поштові скриньки, розміщені на серверах hotmail.de, hotmail.com, live.com, outlook.com (та інші поштові домени Microsoft), icloud.com, aol.com, web.de тощо, повідомлення про підтвердження реєстрації надходять нестабільно. Наразі проблема вирішується. Проте, просимо по можливості, реєструватися з поштових скриньок інших провайдерів послуг електронної пошти (gmail.com, yahoo.com, gmx.com, zoho.com, ukr.net, ex.ua тощо) або коротко повідомляти на адресу gc_def@mfa.gov.ua про неотримання підтвердження здійсненого запису на прийом (при цьому у зверненні слід зазначити Ваше прізвище та ім'я, консульську дію, обрану дату та час, а також адресу електронної пошти, на яку не надійшло підтвердження про запис); зверніть увагу, що автоматичне повідомлення системи про здійснену реєстрацію містить посилання для керування бронюванням, тому важливо використовувати сервіси провайдерів послуг електронної пошти, які підтримують отримання автоматичних повідомлень системи реєстрації; автоматичні повідомлення системи про скасування або зміну часу бронювання також надсилаються системою, а не Генконсульством - відтак, ще раз просимо використовувати для реєстрації поштові скриньки на серверах gmail.com, yahoo.com, gmx.com, zoho.com, ukr.net, ex.ua тощо. 
 • зрештою перевірити напередодні, а також у день візиту,електронну поштову скриньку на предмет змін та, якщо жодних змін у бронюванні не відбулося, приїхати до Генконсульства за 5-10 хвилин до призначеного часу. 

 9. Користуючись системою запису нижче, Ви погоджуєтесь на надсилання та опрацювання повідомленях персональних даних Генконсульством в рамках та обсязі, необхідному для вчинення обраної консульської дії, а також погоджуєтесь з політикою конфіденційності Microsoft  в частині використання персональних даних Microsoft Bookings.


Якщо Ви ознайомилися з інформацією вище про необхідну консульську дію, переглянули презентацію та підготували потрібні документи, клацніть на анімованому банері нижче та перейдіть до бронювання дати та часу візиту до Генконсульства.

Записатися на прийом


Зверніть увагу, що ця система буде працювати лише до 30 квітня 2018 року.

Для запису на травень 2018 року і пізніше слід скористатися кнопкою "ЗАПИС НА ПРИЙОМ" нижче Система для запису на прийом у Генконсульстві у травні 2018 року і пізніше.

 У зв'язку з тим, що додаткові запитання у формі запису на прийом при її вбудовуванні безпосередньо на веб-сторінку Генконсульства не завжди коректно відображаються, просимо перейти на окрему сторінку бронювання:


Генеральне консульство України в Гамбурзі (Федеративна Республіка Німеччина)
Керівник: Тарасюк Оксана Борисівна
Генеральний консул України в Гамбурзі
Адреса: Mundsburger Damm 1, 22087 Hamburg. Переглянути на мапі
Телефон: (+49 40) 22949810, (+49 152) 190 77 502 (ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: (+49 40) 22949813
Ел. пошта: gc_deg@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://hamburg.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян: 

Понеділок, середа, п’ятниця: 9:00—12:45

Вівторок: 14:00 – 17:45 

Четвер: прийом за попереднім записом громадян, які мають вади фізичного здоров’я, та прийом громадян з питань реєстрації актів цивільного стану; проведення виїзних консульських обслуговувань, відвідання арештованих і хворих громадян України

Вихідні - субота, неділя

Прийом громадян, які потрапили у скрутне становище (ДТП, втрата документів тощо), ведеться і у позаприйомні години.

Межі консульського округу:

Федеральні землі:

   Шлезвіг-Гольштейн,

Гамбург,

   Бремен,

  Нижня Саксонія.

                    

 

Примітки:

Увага! В приміщенні ГКУ в Гамбурзі консульський збір можна сплатити Вашою банківською EC-карткою.

Банківські реквізити:

Generalkonsulat der Ukraine in Hamburg

IBAN: DE 33 200 40000 067 888 55 00

BIC: COBADEFFXXX

Commerzbank AG Hamburg

Генконсульство у соціальних мережах:
 


Генеральне консульство України в Мюнхені (Федеративна Республіка Німеччина)
Керівник: Ярмілко Юрій Анатолійович
Генеральний консул України в Мюнхені
Адреса: Lessing Strasse, 14, 80336 München. Переглянути на мапі
Телефон: (+49 89) 55273718 (Канцелярія), (+49 160) 5121642 (ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: (+49 89) 55273755
Ел. пошта: gc_dem@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://munich.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Години роботи:

Пн. – Пт., 8:30 – 18:00

Прийом громадян:

Понеділок, середа, п’ятниця: 09:00 – 12:45

Вівторок: 14:00 – 17:45

 

 

Четвер: проведення виїзних консульських обслуговувань, відвідання арештованих і хворих громадян України, а також усиновлених дітей;

прийом громадян та вхід до Генконсульства - по четвергах - здійснюється виключно за попереднім записом (gc_dem@mfa.gov.ua) та письмовим погодженням з консульською посадовою особою для громадян з особливими потребами (інваліди, вагітні, тяжкохворі).

Прийом громадян, які потрапили у скрутне становище (ДТП, втрата документів та необхідність невідкладного повернення в Україну, тощо), ведеться і у позаприйомні години.

 

 

Вихідні - субота, неділя.

Надання інформації з консульських питань:

     Телефон                         Питання

08955273725

 паспортні питання та  консульський облік громадян

Пн, Ср, Чт, Пт – з 16.00 до 17.00;

Вт – з 10.00 до 11.00

08955273717

 питання громадянства та оформлення постійного  місця проживання за кордоном

Пн, Ср, Чт, Пт – з 16.00 до 17.00;

Вт – з 10.00 до 11.00

 

 

 

08955273719

 питання оформлення свідоцтва на повернення в  Україну та реадмісія осіб

 

Пн, Ср, Чт, Пт – з 16.00 до 17.00;

Вт – з 10.00 до 11.00

У разі, якщо Вам не вдалося з’єднатися за телефоном, рекомендуємо надіслати електронного листа на адресу Генерального консульства України в Мюнхені: gc_dem@mfa.gov.ua

Пропонуємо також уважно ознайомитися з інформацією у розділі «Найчастіші запитання (FAQ)»

ВКРАЙ ВАЖЛИВО!!!

Генеральним консульством України в Мюнхені не опрацьовуватимуться телефонні дзвінки з прихованих (утаємничених) номерів телефонів та анонімні телефонні дзвінки.

При написанні електронних звернень (листів) прохання зазначати прізвище, ім’я та номер телефону (анонімні електронні звернення не опрацьовуються).   

Межі консульського округу:
Федеральні землі:
Баварія, Баден-Вюртемберг
Примітки:

Сплата консульського збору:

Передоплата / Vorkasse На місці / POS-Terminal *
IBAN DE41700202700659507544
BIC HYVEDEMMXXX
bei HypoVereinsbank München

 

*приймаються тільки дебетні картки;
  готівка та кредитні картки не приймаються

Генконсульство у соціальних мережах:

  


Генеральне консульство України у Дюссельдорфі
Керівник: Єгоров Владислав Євгенович
Генеральний консул України у Дюссельдорфі
Адреса: Immermannstraße 50, 40210 Düsseldorf. Переглянути на мапі
Телефон: (+49 211) 93 65 42 11; (+49 176 2727 6043 - ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: (+49 211) 93 65 42 29
Ел. пошта: emb_de2@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян: Пн, Ср, Пт – з 09.00 до 12.45; 

                               Вт – з 14.00 до 17.45

Консультації за телефонами:

0211 93 65 42 11 Канцелярія  
0211 93 65 42 19 Загальні питання щодо роботи установи Пн – Пт з 09.00 до 13.00
0211 93 65 42 18 Консультація: паспортні та візові питання, консульський облік громадян Пн, Ср, Чт, Пт– з 16.00 до 17.00;Вт – з 10.00 до 11.00
0211 93 65 42 17 Консультація: питання виходу з громадянства України, питання визначення належності до громадянства України, набуття громадянства України за народженням Пн, Ср, Чт, Пт– з 16.00 до 17.00;Вт – з 10.00 до 11.00
0211 93 65 42 16 Консультація: питання ПМП, нотаріату, довідки про шлюбну правоспроможність, витребування документів, питання, пов'язані зі смертю громадян, питання РАЦС Пн, Ср, Чт, Пт– з 16.00 до 17.00;Вт – з 10.00 до 11.00

Четвер – за попереднім записом (+49 211 93 65 42 11): прийом громадян, які мають вади фізичного здоров’я, та прийом громадян з питань реєстрації актів цивільного стану; проведення виїзних консульських обслуговувань, відвідання арештованих і хворих громадян України.

Вихідні дні: субота, неділя

Межі консульського округу:
Федеральні землі:
Північний Рейн-Вестфалія
Примітки:

Реквізити для сплати консульського збору:

Generalkonsulat der Ukraine in Düsseldorf
IBAN: DE07 1004 0000 0260 9261 01
BIC: COBADEFFXXX
bei: Commerzbank, Filial Berlin 1

Генконсульство у соціальних мережах:


Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні (Федеративна Республіка Німеччина)
Керівник: Польова Алла Валентинівна
Генеральний консул України у Франкфурті-на-Майні
Адреса: 60313, Frankfurt am Main, Vilbeler Strasse 29. Переглянути на мапі
Телефон: (+49 69) 29720920; (+49 176 23228951 +Viber - ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: (+49 69) 29720929
Ел. пошта: gc_def@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://frankfurt.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Години прийому: Пн, Ср, Пт - з 9:00 до 12:45,

                                       Вт - з 14:00 до17:45.

Четвер: прийом, у випадку такої можливості та за попереднім погодженням, громадян певних категорій (інваліди, тяжкохворі), а також прийом громадян з питань реєстрації актів цивільного стану; проведення виїзних консульських обслуговувань, відвідання арештованих і хворих громадян України

З 1 липня 2016 року прийом відбувається за онлайн-реєстрацією.

Зареєструватися на прийом: Termin vereinbaren

Вихідні дні  - субота, неділя (а також святкові та неробочі дні).

Прийом громадян, які подорожують у Німеччині та потрапили у скрутне становище (ДТП, втрата документів тощо), ведеться і у позаприйомні години.

Зміни у графіку прийому дивіться у розділах Анонси або Оголошення

Надання консультацій по телефону (для земель Гессен, Рейнланд-Пфальц та Саар; крім вихідних та святкових днів, відповідно до графіку):

+49(69) 29 72 090: Пн - 15.00-16.00,
                             Вт - 09.00-10.30,
                             Ср - 15.00-16.30,
                             Чт- 09.00-10.30, 15.00-16.00
                             Пт - 15.00-16.00

Не вдалося зателефонувати? Напишіть нам на електронну пошту gc_def@mfa.gov.ua або надішліть повідомлення у чат Messenger сторінки Генконсульства у соціальній мережі Facebook: . Також просимо перед зверненням до установи ознайомитися з відповідями консульських посадових осіб  на найчастіші запитання (FAQ).

Увага! Третьої середи кожного місяця (з 09.00 до 12.00) проводиться прийом громадян генеральним консулом А.В.Польовою.
Записатися на прийом до генерального консула можна:

 • по телефону (в години надання консультацій по телефону +49 (69) 29 72 090: Пн - 15.00-16.00, Вт - 09.00-10.30, Ср - 15.00-16.30, Чт- 09.00-10.30, 15.00-16.00, Пт - 15.00-16.00),
 • написавши на електронну адресу установи (gc_def@mfa.gov.ua)
 • або надіславши повідомлення у чат Messenger сторінки Генконсульства у соціальній мережі Facebook: 
Межі консульського округу:
Федеральні землі:
Гессен, Рейнланд-Пфальц, Саар
Примітки:

Сплата консульського збору:

Передоплата / Vorkasse На місці / POS-Terminal *
IBAN DE59 5004 0000 0606 6302 00
BIC COBADEFFXXX
bei Commerzbank Frankfurt/Main.

 

*приймаються тільки дебетні картки;
  готівка та кредитні картки не приймаються

Генконсульство у соціальних мережах: