Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 18:29

У Франкфурті відбувся показ художнього фільму «Голодомор - Гіркі жнива», а також дискусія щодо подій, пов’язаних з Голодомором в Україні

21 листопада 2017, 12:21

Генеральним консульством України у Франкфурті-на-Майні 20.11.2017 р. в приміщенні німецького музею Кіно (один з найпрестижніших кінозалів м. Франкфурт-на-Майні) було проведено захід, присвячений роковинам Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. 

У рамках цього заходу відбувся показ художнього фільму «Голодомор - Гіркі жнива», а також дискусія щодо подій, пов’язаних з  Голодомором в Україні та щодо сьогоднішньої агресивної політики Росії по відношенню до України за участі колишнього депутата Бундестагу і члена Парламентської Асамблеї Ради Європи Марілуїзи Бек та відомого в Німеччині історика, який спеціалізується на історії Східної Європи, Вільфріда Їльге.  

Участь у згаданому заході (зал вміщає 120 осіб, всі місця були зайняті) взяли представники мерії міста, парламенту Гессену, німецькі політики, бізнесмени, гессенський консульський корпус, а також представники українських осередків Гессену та Рейнланд-Пфальцу.  

Останні новини

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз іноземцям для в’їзду в Україну | 04 квітня, 23:22

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері. МЗС розроблено максимально спрощений процес отримання е-Візи, який, водночас, дозволяє здійснювати ефективний міграційний контроль. Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків не виходячи з дому: заповнити анкету он-лайн, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською карткою (платіжних систем MasterCard Worldwide чи Visa International) та роздрукувати отриману на електронну адресу електронну візу.

Генконсульство запроваджує нову систему запису на прийом | 02 квітня, 18:15

З травня 2018 року і надалі для запису у електронну чергу прийому у Генконсульстві запроваджено нову систему запису на основі Microsoft Bookings Нова платформа позбавлена вагомих недоліків попередньої системи та має значну кількість переваг і зручностей. Більше про нову систему - у новинах сторінки Генконсульства у Facebook.