Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 19:43

У Франкфурті відбувся показ художнього фільму «Голодомор - Гіркі жнива», а також дискусія щодо подій, пов’язаних з Голодомором в Україні

21 листопада 2017, 12:21

Генеральним консульством України у Франкфурті-на-Майні 20.11.2017 р. в приміщенні німецького музею Кіно (один з найпрестижніших кінозалів м. Франкфурт-на-Майні) було проведено захід, присвячений роковинам Голодомору 1932 – 1933 років в Україні. 

У рамках цього заходу відбувся показ художнього фільму «Голодомор - Гіркі жнива», а також дискусія щодо подій, пов’язаних з  Голодомором в Україні та щодо сьогоднішньої агресивної політики Росії по відношенню до України за участі колишнього депутата Бундестагу і члена Парламентської Асамблеї Ради Європи Марілуїзи Бек та відомого в Німеччині історика, який спеціалізується на історії Східної Європи, Вільфріда Їльге.  

Участь у згаданому заході (зал вміщає 120 осіб, всі місця були зайняті) взяли представники мерії міста, парламенту Гессену, німецькі політики, бізнесмени, гессенський консульський корпус, а також представники українських осередків Гессену та Рейнланд-Пфальцу.  

Останні новини

Донбас у вогні. Путівник зоною конфлікту | 26 жовтня 2017, 17:12

Видання є підсумком праці колективу авторів із різних сфер компетенції — розслідувальної журналістики, політології, географії, історії. Написаний у формі своєрідного «vade mecum», кишеньковий довідник покликаний ознайомити читача з передумовами, проблематикою, термінологією, особливостями війни на Донбасі. Книга розрахована на експертів, журналістів, представників міжнародних місій, що працюють в Україні, а також буде цікавою для широкого кола читачів, які намагаються розібратися та виробити власне бачення щодо ситуації на Сході України. Електронну версію видання можна завантажити за посиланням у кінці публікації.