Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 08:55

Україна на 69-му Франкфуртському книжковому ярмарку

17 жовтня 2017, 21:13

Цього року український національний стенд вдруге був представлений в сучасному візуальному образі, що стало можливими завдяки активній співпраці  держави та громадського сектору: Міністерства культури України, Міністерства закордонних справ України, Генерального Консульства України у Франкфурті-на-Майні, Мистецького Арсеналу, Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів та Українського інституту книги.  

Крім того, завдяки налагодженому діалогу між державою та видавництвами до спільного експонатного простору вперше вдалося залучити найбільш успішних вітчизняних видавництв (всього 17 видавництв), серед яких такі видавництва як  «Родовід»,  ArtHuss, «Видавництво Старого Лева», «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА», «Фоліо» «Nebo BookLabPublishing»,  «Ранок», «Картографія». 

Представлення національного стенду на вищому рівні (цього року українську делегацію очолювали Віце-прем’єр-міністр України П.Розенко та Міністр культури України Є.Нищук, важливою була участь представників МЗС України) продемонструвало підтримку держави та сприяло можливості для подальшого розвитку: Україна стає помітною та цікавою іноземним гравцям книговидавничого ринку.  

Гаслом українського національного стенду цього року було «Understanding Ukraine. Understanding Europe», а також підготовлений МЗС проект «Lern Ukrainisch! Begreif die Ukraine!», присвячений року української мови у ФРН та німецької мови в Україні. 

На стенді відбувалась активна ділова комунікація, а на відкритих майданчиках ярмарку проходили численні  заходи за участю українських авторів. Україну цього року представляли шестеро письменників – Оксана Забужко, Андрій Курков, Катерина Бабкіна, Катерина Калитко, Остап Сливинський та Наталя Сняданко. Крім того, Сергій Жадан презентував свою нову книгу «Інтернат». Про зацікавленість інтелектуалів світового рівня українськими подіями свідчить також дискусія українського та німецького істориків Ярослава Грицака та Карла Шльогеля. 

 

Останні новини

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз іноземцям для в’їзду в Україну | 04 квітня, 23:22

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері. МЗС розроблено максимально спрощений процес отримання е-Візи, який, водночас, дозволяє здійснювати ефективний міграційний контроль. Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків не виходячи з дому: заповнити анкету он-лайн, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською карткою (платіжних систем MasterCard Worldwide чи Visa International) та роздрукувати отриману на електронну адресу електронну візу.

Генконсульство запроваджує нову систему запису на прийом | 02 квітня, 18:15

З травня 2018 року і надалі для запису у електронну чергу прийому у Генконсульстві запроваджено нову систему запису на основі Microsoft Bookings Нова платформа позбавлена вагомих недоліків попередньої системи та має значну кількість переваг і зручностей. Більше про нову систему - у новинах сторінки Генконсульства у Facebook.