Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 19:50

28 лютого у Франкфурті відбудеться практикум для торговельних партнерів України

08 лютого, 11:18

Захід у форматі воркшопу об'єднає торговельних партнерів України - знаних експертів та доповідачів як з Німеччини, так і з України. У ході доповідей та дискутування ключові учасники поділяться досвідом ведення бізнесу в Україні, юридичними аспектами та особливостями зовнішньоекономічної діяльності. На сьогодні вже понад 700 учасників попередніх заходів поділилися своїм фаховим досвідом у цій сфері.

Доповіді також враховуватимуть очіквуання та індивідуальний інтерес відвідувачів. Тому усім зареєстрованим учасникам буде заздалегідь надіслано форму опитування, де кожен зможе сформулювати свої очікування для попередньої підготовки експертами матеріалів доповідей.

Захід відбудеться 28 лютого у Airport Club Frankfurt з 09.00 до 16.00 за участі

  • Генерального консула України у Франкфурті-на-Майні Алли Польової,
  • директора Exportwirtschaft ICS Свена-Боріса Бруннера (Франкфурт-на-Майні), 
  • професора д-ра Інституту економіки та права міста Візбаден Райнера Ведде (Візбаден, ФРН),
  • керівника Українсько-німецької ТПП Александра Маркуса,
  • адвоката д-ра Юліана Ріса (INTEGRITES, Київ),
  • радника Euler Hermes AG Філіпа Лааса (Гамбург, ФРН),
  • генерального директора SCHNEIDER GROUP Юрія Донця (Київ),
  • та багатьох інших.

Більш докладна інформація та форма реєстрації - за посиланням: http://www.exportwirtschaft.net/Veranstaltungen/Praxis-Workshop-Handelspartner-Ukraine-28-Februar-2018/index.php/

Останні новини

Донбас у вогні. Путівник зоною конфлікту | 26 жовтня 2017, 17:12

Видання є підсумком праці колективу авторів із різних сфер компетенції — розслідувальної журналістики, політології, географії, історії. Написаний у формі своєрідного «vade mecum», кишеньковий довідник покликаний ознайомити читача з передумовами, проблематикою, термінологією, особливостями війни на Донбасі. Книга розрахована на експертів, журналістів, представників міжнародних місій, що працюють в Україні, а також буде цікавою для широкого кола читачів, які намагаються розібратися та виробити власне бачення щодо ситуації на Сході України. Електронну версію видання можна завантажити за посиланням у кінці публікації.