Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 08:01

23 березня у Людвіґсгафені Генконсул взяла участь у поминальних заходах за загиблими у 1939-1945 рр. примусовими робітниками

31 березня, 16:13

23 березня на центральному кладовищі Людвіґсгафена вперше відбулися скорботні заходи за загиблими примусовими працівниками, яких у 1939 - 1945 роках тут працювало понад 50 тисяч. На примусову працю до міста та наближених районів вивозилися представники 34 національностей. Значна частина з примусово вивезених були українцями, істотна кількість яких загинула від надтяжких умов праці.
З промовою до учасників звернулася Генеральний консул України у Франкфурті-на-Майні Алла Польова. У свою чергу обербурґомістр (SPD) Ютта Штайнрук у своїй помові наголосила, що 23 березня має стати днем скорботи у календарі пам'ятних дат Людвіґсгафена.  Крім того, з промовами виступили представники українсько-німецьких організацій, а також працівники архіву міста.
Відзначення пам'ятної дати стало можливим завдяки спвіпраці адміністрації міста, організаційним зусиллям переважно з боку Deutsch-Ukrainische Gesellschaft та Kinderhilfe Ukraine-Rhein-Neckar, а також за підтримки Генерального консульства України у Франкфурті-на-Майні.

Останні новини

Консульська служба МЗС розпочинає оформлення електронних віз іноземцям для в’їзду в Україну | 04 квітня, 23:22

е-Віза є абсолютно новітнім для України проектом, який реалізується в нашій державі уперше з метою модернізації існуючих процедур у візовій сфері. МЗС розроблено максимально спрощений процес отримання е-Візи, який, водночас, дозволяє здійснювати ефективний міграційний контроль. Для оформлення е-Візи необхідно здійснити кілька простих кроків не виходячи з дому: заповнити анкету он-лайн, завантажити скановані копії необхідних документів, заплатити на сайті банківською карткою (платіжних систем MasterCard Worldwide чи Visa International) та роздрукувати отриману на електронну адресу електронну візу.

Генконсульство запроваджує нову систему запису на прийом | 02 квітня, 18:15

З травня 2018 року і надалі для запису у електронну чергу прийому у Генконсульстві запроваджено нову систему запису на основі Microsoft Bookings Нова платформа позбавлена вагомих недоліків попередньої системи та має значну кількість переваг і зручностей. Більше про нову систему - у новинах сторінки Генконсульства у Facebook.