Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 18:29

Через проведення 7-8 липня 2017 року в м. Гамбург саміту країн "G20" в Німеччині з 12 червня 2017 року запроваджено прикордонний контроль

12 червня 2017, 13:34

Через підвищені вимоги до безпеки під час проведення в Німеччині 7-8 липня 2017 року в м. Гамбург саміту країн "G20" федеральним міністром внутрішніх справ Томасом де Мезьєром прийнято рішення про введення з 12 червня 2017 року прикордонного контролю на наземному, повітряному та морському внутрішньому кордоні Німеччини в Шенгені.

Зазначені заходи будуть здійснюватися у різний час на різних ділянках кордону в залежності від оперативної ситуації в період з 12 червня  до 11 липня 2017 року. Мета запровадження контролю – попередження в'їзду можливих потенційних порушників, які схильні до насильницьких дій та можуть завадити безперешкодному проведенню саміту.

Ураховуючи це, ФМВС ФРН повідомляє, що подорожуючі мають бути готовими до можливих перевірок при перетині німецького кордону. Разом з тим, очікуються лише незначні ускладнення для транскордонного руху в окремих місцях і вони будуть обмежуватися необхідними з безпекової точки зору заходами. Таким чином, подорожуючі при перетині кордону повинні мати при собі посвідчення особи або закордонний паспорт.

Федеральний міністр внутрішніх справ ФРН повідомив, що можливість введення такого тимчасового прикордонного контролю передбачена Шенгенським кодексом і прийняте рішення було погоджено з державами – членами ЄС та Єврокомісією.