Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 18:36

Вивчай українську: в Університеті ім. А.Гумбольта з успіхом пройшли курс навчання та кваліфікаційний іспит з української мови

12 жовтня 2017, 11:47
Німці і громадяни третіх країн, які навчаються у вищих навчальних закладах ФРН, мають можливість на цьому тижні отримати сертифікат про володіння українською мовою, склавши іспит в Університеті імені Гумбольдта в Берліні.

Курс і сертифікація є одним із багатьох заходів у рамках Року української мови в Німеччині.  Викладачем Львівського національного університету імені Івана Франка Лесею Антонів і групою українських студентів, спеціалізація яких «Українська мова як іноземна», в Університеті Гумбольдта проведено семінари в рамках курсу по сертифікації студентів, які вивчають українську мову, рівень В1. Це рівень дає можливість його отримувачам навчатися в українських вузах і брати участь в різних програмах обміну. 

Представник Німецько-українського академічного товариства The UKRAINE Network Олеся Лазаренко в рамках Року української мови в Німеччині прочитала в Посольстві України в ФРН лекцію про історію україністики в німецькомовних країнах. Історія  бере початок ще з середини 19-го століття. А в 1926-1945 роках в Берліні навіть функціонував Український науковий інститут, заснуванню якого сприяв гетьман Скоропадський.