Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 08:47

Посол України перебував з робочим візитом у Баварії

29 листопада 2017, 13:12

22-24 листопада 2017 р. Посол України перебував з робочим візитом у Баварії, у ході якого проведено зустрічі з представниками політичних та економічних кіл однієї з найвпливовіших федеральних земель Німеччини, окрему увагу приділено медіа-складовій з метою висвітлення ситуації в Україні.

У м.Мюнхен провів зустріч з заступником керівника фракції ХСС Баварського парламенту, державним секретарем Баварії з питань освіти, науки та досліджень Карлом Фреллером (Karl Freller).

Враховуючи важливість розвитку регіонального співробітництва, окрему зустріч глава дипмісії провів з керівництвом м.Регенсбург, що підтримує партнерські зв’язки з м.Одеса. Німецькій стороні було донесено об’єктивну інформацію щодо політичної і економічної ситуації в східних і південних регіонах України, обговорені чинні та перспективні проекти, реалізація яких сприяє поглибленню міжрегіональної співпраці.

Економічна складова візиту включала відвідання розташованих в Баварії німецьких підприємств, що інвестували у створення виробничих, торговельних, сервісних площадок в Україні: «Kromberg & Schubert», «Fixit group» і «MAN Truck & Bus AG».

У рамках відвідання Баварії Посол дав інтерв’ю найпопулярнішій газеті регіону «Mittelbayerische Zeitung», впливовому економічному часопису «EURO am Sonntag» та провів зустріч з інтендантом державної телерадіокомпанії «Bayerischer Rundfunk» У.Вільгельмом.