Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

, Київ 08:47

„Ukraine verstehen” - важлива платформа у Німеччині для зміцнення ліберальної демократії

04 грудня 2017, 17:34

„Ukraine verstehen” - важлива платформа у Німеччині для зміцнення ліберальної демократії

 

„Ukraine verstehen” («Розуміння України») - це проект центру Liberale Moderne. Крім веб-сайту, який пропонує аналіз, відгуки та коментарі щодо подій у країні, проект надає сприяння через проведення заходів за різними напрямками для глибшого розуміння України та її європейських амбіцій. Йдеться про критичну оцінку розвитку країни, яка має рухатися у європейському напрямку, протидіючи військовому та політичному втручанню Кремля.

Центр Liberale Moderne (LibMod) був заснований в 2017 році Марілуїзе Бек та Ральфом Фюксом. Його підтримують десять членів правління та міжнародна консультативна рада. Засновники, члени правління та широке коло однодумців виступають за різноманітний політичний досвід та комплексний підхід до міжнародних та соціально-політичних питань.

Місія платформи: захистити відкрите суспільство - посилити ліберальну демократію

LibMod виступає за захист і відновлення відкритого суспільства. Ліберальна сучасність, поєднання індивідуальної свободи, демократичної республіки, космополітизму та культурної різноманітності зазнають випробувань у всьому світі. Як зсередини, так і зовні. Під час фундаментальних змін (глобалізація, цифрова революція, зміна клімату та глобальна міграція), центру потрібні перспективні дії та незаангажоване мислення про майбутнє нашого національного та міжнародного порядку. Ініціатори прагнуть ініціювати суспільне обговорення, пропонувати аналіз та довідкову інформацію, а також надавати аргументи для боротьби з антиліберальними силами. Таким чином, Центр прагне сприяти зміцненню ліберального суспільства, пошуку відповідей на виклики нашого часу та сприяння прийняттю відповідних політичних рішень.

Платформа „Ukraine verstehen” фінансується Міжнародним фондом "Відродження".

Веб-сайт ініціативи підтримує програма безперервної освіти "Ukraine calling".

https://ukraineverstehen.de/