Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні

❗️❗️❗️Пам’ятка виборця під час другого туру чергових виборів Президента України на закордонній виборчій дільниці №900059 при Посольстві України у ФРН ❗️❗️❗️

19 квітня, 12:26

✔️ Громадяни України, які зареєстровані на території Німеччини у федеральних землях Берлін, Бранденбург, Мекленбург-Передня Померанія, Саксонія, Саксонія-Ангальт, Тюрингія можуть проголосувати 21 квітня 2019 року з 8:00 до 20:00 без перерви на закордонній виборчій дільниці №900059 в приміщенні Посольства України у ФРН за адресою: Albrechtstraße 26, 10117 Berlin.

✔️ Радимо перевірити, чи правильно вказані Ваші дані та Ваша виборча адреса в Державному реєстрі виборців. Це можна зробити за допомогою он-лайн сервісу «Особистий кабінет виборця» (https://www.drv.gov.ua/ords/f?p=111:LOGIN) на веб-сторінці «Державного реєстру виборців» (www.drv.gov.ua).
У день голосування законодавством України не передбачено вносити зміни до списку виборців, за винятком технічних помилок та описок.

✔️ Відповідно до статті 2 Закону України «Про вибори Президента України» документи, зазначені в пунктах 2-4 частини другої цієї статті - паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт (а також наявність у списках виборців) є підставою для отримання виборчого бюлетеня і можуть бути використані на закордонних виборчих дільницях.

Внутрішній паспорт громадянина України та закордонний паспорт України з простроченим терміном дії не є підставою для отримання виборчого бюлетеня.

✔️ Звертаємо увагу на важливість дотримання вимог статті 7 Закону України Про вибори Президента України, що голосування на виборах Президента України є таємним: контроль за волевиявленням виборців забороняється. Фотографування, відеофіксація в будь-який спосіб результатів волевиявлення виборців в кабіні для таємного голосування, а також демонстрація виборцем результатів волевиявлення у приміщенні для голосування забороняються і є порушенням таємниці голосування.