Доставка паспорта громадянина України у формі картки
Опубліковано 13 лютого 2023 року о 21:15

Для оформлення доставки паспорта громадянина України у формі картки заявнику необхідно здійснити запис на прийом до Генконсульства через веб-сайт https://go.mfa.gov.ua/ (категорія консульських дій – Інші дії, консульська дія - Доставка паспорта громадянина України у формі картки) та особисто надати відповідний пакет документів:

1. Заяву щодо доставки паспорта (зразок заяви).

Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні доставки паспорта адресатом, який вказується у заяві, є відповідний територіальний орган Державної міграційної служби України по області (перелік додається), де був оформлений паспортний документ або за місцем його фактичного знаходження.

2. Документ, що дозволяє ідентифікувати особу та громадянство заявника (закордонний паспорт, внутрішній паспорт тощо) та його копія.

3. Один маркований на суму 0,85€ конверт стандартного розміру (Din Lang - 22 cm x 11 cm) з написаною зворотною адресою у нижньому правому куті конверта (для надсилання повідомлення про готовність паспорта до видачі).

📢Звертаємо увагу, що термін доставки паспорта становить від 3 місяців.

📢Отримання паспорта громадянина України громадянином України чоловічої статі віком від 18 до 60 років здійснюється у територіальному органі/територіальному підрозділі ДМС. Пересилання такого паспорта до закордонної дипломатичної установи України для організації його видачі не здійснюється.

📢Доставка до Генконсульства паспортів громадянина України у формі картки, які були оформлені у розміщених за межами України відокремлених підрозділах державного підприємства «Документ», не здійснюється.

📢Розгляд заяв, які були надіслані поштою, не здійснюється.

У разі якщо Ви хочете скористатися послугами міжнародного кур’єрського експрес-перевезення DHL Express, Вам необхідно долучити до пакету документів квитанцію про оплату такої послуги через портал https://dhlportal.com.ua. Подання квитанції після подачі пакету документів щодо доставки паспорта не допускається.

 • 👉Зверніть увагу! Для здійснення оплати зі сторінки DHL вас буде переадресовано на платіжний сервіс Portmone. Під час заповнення форми оплати на сторінці Portmone у першому ж полі (вище поля з зазначенням імені) слід навести інформацію для ідентифікації платежу. У вашому випадку це буде серія та номер/номер документа, на підставі якого здійснювалося оформлення паспорта у ДМС (номер вашого внутрішнього паспорта, або номер свідоцтва про народження дитини).

 • 📢Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні не є стороною угоди між Вами та компанією “DHL Express” та не несе відповідальності за невиконання чи неналежне надання послуг із доставки паспорта у міжнародному експрес-відправленні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux