Доставка закордонного паспорта, який був оформлений іншою установою
Опубліковано 09 січня 2023 року о 16:49

Для оформлення доставки закордонного паспорта, який був оформлений іншою установою, заявнику необхідно здійснити запис на прийом до Генконсульства через веб-сайт https://go.mfa.gov.ua/ (категорія консульських дій – Інші дії, консульська дія - Доставка закордонного паспорта, який був оформлений іншою установою) та особисто надати відповідний пакет документів:

1. Заяву щодо доставки закордонного паспорта (зразок заяв для дорослого та для дитини).

Заяви щодо доставки закордонних паспортів, оформлених для дітей у віці до 16 років або недієздатних осіб, подаються батьками або їх законними представниками.

Звертаємо Вашу увагу, що при оформленні доставки закордонного паспорта, який був оформлений на території України, адресатом, який вказується у заяві, є відповідний територіальний орган Державної міграційної служби України по області (перелік додається), де був оформлений паспортний документ або за місцем його фактичного знаходження.

2. Документ, що дозволяє ідентифікувати особу та громадянство заявника (закордонний паспорт, внутрішній паспорт тощо) та його копія.

Для оформлення доставки закордонних паспортів, оформлених для дітей у віці до 16 років або недієздатних осіб, також подається свідоцтво про народження та його копія або документ, що засвідчує повноваження законного представника та його копія. У разі, якщо мати або батько після народження дитини змінили прізвище, додатково подаються документи, що підтверджують цей факт та їх копії (свідоцтво про шлюб, про розлучення, про зміну прізвища тощо).

3. Один маркований на суму 0,85€ конверт стандартного розміру (Din Lang - 22 cm x 11 cm) з написаною зворотною адресою у нижньому правому куті конверта (для надсилання повідомлення про готовність паспорта до видачі).

📢Звертаємо увагу, що термін доставки закордонного паспорта, який був оформлений іншою установою, становить від 3 місяців.

📢У разі необхідності отримання оформленого у Генконсульстві України у Франкфурті-на-Майні закордонного паспорта в іншій установі, необхідно звернутися із заявою до відповідного територіального органу / територіального підрозділу Державної міграційної служби України (перелік додається) або закордонної дипломатичної установи (перелік додається).

📢Розгляд заяв, які були надіслані поштою, не здійснюється.

📢Доставка до Генконсульства закордонних паспортів, які були оформлені у розміщених за межами України відокремлених підрозділах державного підприємства «Документ», не здійснюється.

У разі якщо Ви хочете скористатися послугами міжнародного кур’єрського експрес-перевезення DHL Express, Вам необхідно долучити до пакету документів квитанцію про оплату такої послуги через портал https://dhlportal.com.ua. Подання квитанції після подачі пакету документів щодо доставки паспорта не допускається.

 • 👉Зверніть увагу! Для здійснення оплати зі сторінки DHL вас буде переадресовано на платіжний сервіс Portmone. Під час заповнення форми оплати на сторінці Portmone у першому ж полі (вище поля з зазначенням імені) слід навести інформацію для ідентифікації платежу. У вашому випадку це буде серія та номер/номер документа, на підставі якого здійснювалося оформлення паспорта у ДМС (номер вашого внутрішнього паспорта, або номер свідоцтва про народження дитини).

 • 📢Генеральне консульство України у Франкфурті-на-Майні не є стороною угоди між Вами та компанією “DHL Express” та не несе відповідальності за невиконання чи неналежне надання послуг із доставки паспорта у міжнародному експрес-відправленні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux